25. svibnja 2023.

Tehnički fakultet sudjelovao na 22. Međunarodnoj riječkoj regati u mornarskom veslanju

U utorak, 23.05.2023. održana je 22. Međunarodna riječka regata u mornarskom veslanju. Kao i ranijih godina Pomorski fakultet Sveučiliša u Rijeci pokazao se kao izvrstan organizator.

Natjecanje se vrlo brzo pretvorilo u veslačku feštu u centru grada Rijeke. Tehnički fakultet je nastupio s tri ekipe i u svim kategorijama osvojio 4. mjesto. Ipak, studenti Tehničkog fakulteta su pružili gledateljima nezaboravne utrke i uzbudljive završnice gdje su ih centimetri (ili stotinke) djelili od medalje te su tako uveličali smotru. Veslačka regata je tijekom posljednih godina izrasla u manifestaciju gdje se susreću studenti sa sveučiliša iz različitih zemalja, ali i ekipe pojedinih tvrtki.