25. siječnja 2023.

Terenska nastava: Inštitut za kovinske materiale in tehnologije - IMT Ljubljana

Studenti druge godine sveučilišnog diplomskog studija strojarstva, u okviru terenske nastave iz predmeta Karakterizacija materijala i analiza loma, dana 20. siječnja 2023. posjetili su Inštitut za kovinske materiale in tehnologije - IMT Ljubljana.

U petak 20. siječnja 2023. godine, pod vodstvom izv. prof. dr. sc. Sunčane Smokvina Hanza, studenti druge godine sveučilišnog diplomskog studija strojarstva, moduli: Inženjerstvo materijala, Konstruiranje i mehatronika te Industrijsko i proizvodno inženjerstvo, posjetili su Inštitut za kovinske materiale in tehnologije u Ljubljani. - IMT Ljubljana. Uz stručno vodstvo, studenti su upoznati sa najsuvremenijim metodama i opremom koja se koristi pri karakterizaciji metalnih materijala.

Izv. prof. dr. sc. Bojanu Podgorniku zahvaljujemo na gostoprimstvu, odvojenom vremenu i znanjima prenesenim studentima.