2. lipnja 2022.

Terenska nastava u tvrtki Feroplast d.o.o.

Dana 1. lipnja 2022., studenti diplomskog sveučilišnog studija strojarstva, u okviru terenske nastave iz predmeta „Proizvodni management“ i „Računalom integrirana proizvodnja“ posjetili su tvrtku Feroplast d.o.o. Buje.

Dana 1. lipnja 2022., studenti diplomskog sveučilišnog studija strojarstva, u okviru terenske nastave iz predmeta „Proizvodni managementi“ i „Računalom integrirana proizvodnja“ posjetili su tvrtku Feroplast d.o.o. Buje.

Prezentaciju tvrtke, njenih glavnih kupaca, proizvdnog asortimana i razvijenih tehnoloških rješenja pripremili su ljubazni domaćini: tehnički direktor Krešimir Kisiček, dipl. ing.; Sandro Fakin, dipl. ing. i Anna Poropat, mag. ing. mech. kojima se zahvaljujemo na odvojenom vremenu i gostoprimstvu.

Studenti su ovim putem imali priliku razgledati brojna rješenja iz područja računalne integracije proizvodnje: programibilnu, fleksibilnu i fiksnu automatizaciju proizvodnih procesa te implementaciju MES sustava u proizvodnji.