19. svibnja 2017.

Tribina - nevidljive sile: Žene koje su oblikovale naš grad

Tribina će biti održana 24. svibnja 2017. u prostorima Antikvarijata Ex Libris (Riva Boduli 3B, Rijeka) s početkom u 19 sati.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci organizira drugu tribinu koja tematizira utjecaj i nasljeđe riječke gradonačelnice Nede Andrić u sklopu građanske akcije 'Nevidljive sile: Žene koje su oblikovale naš grad“.

Tribina će biti održana 24. svibnja 2017. u prostorima Antikvarijata Ex Libris (Riva Boduli 3B, Rijeka) s početkom u 19 sati. Sudjelovat će novinar i publicist Neven Šantić s izlaganjem “Neda Andrić – političarka koja je obilježila suvremenu Rijeku”, a u kasnijoj raspravi pridružit će mu se Mirela Holy, Kristina Posilović i Katarina Mikulić. Moderaciju će voditi Elvira Marinković Škomrlj.

Srdačno bih Vas zamolila da ovu vijest podijelite na Vašim mrežnim i društvenim stranicama.

Jučer

Meni od 11. do 15. prosinca 2017.

Prosinac 2017
      7. prosinca 2017.

Međunarodni dan ljudskih prava

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana ljudskih prava, Udruga „Universitas“ u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci organizira okrugli stol na temu ljudskih prava u Republici Hrvatskoj u ponedjeljak, 11. prosinca 2017. u 17.00 sati u vijećnici Grada Rijeke.

6. prosinca 2017.

Uvodna radionica za znanstvenike i studente: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“

Centar za napredno računanje i modeliranje održat će uvodnu radionicu pod nazivom: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“ dana 19. prosinca 2017. godine u zgradi Sveučilišnih odjela na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

4. prosinca 2017.

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)

4. prosinca 2017.

Meni od 4. do 8. prosinca 2017.

1. prosinca 2017.

Potpisan ugovor o suradnji s tvrtkom Rimac automobili

Dana 01.12.2017. Dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić i predstanik tvrtke Rimac automobili Aco Momčilović, potpisali su Ugovor o suradnji koji omogućuje zajedničkog prijavljivanje znanstvenoistraživačkih projekata te suradnju na istraživanju i stručnom usavršavanju studenata.