19. svibnja 2017.

Tribina - nevidljive sile: Žene koje su oblikovale naš grad

Tribina će biti održana 24. svibnja 2017. u prostorima Antikvarijata Ex Libris (Riva Boduli 3B, Rijeka) s početkom u 19 sati.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci organizira drugu tribinu koja tematizira utjecaj i nasljeđe riječke gradonačelnice Nede Andrić u sklopu građanske akcije 'Nevidljive sile: Žene koje su oblikovale naš grad“.

Tribina će biti održana 24. svibnja 2017. u prostorima Antikvarijata Ex Libris (Riva Boduli 3B, Rijeka) s početkom u 19 sati. Sudjelovat će novinar i publicist Neven Šantić s izlaganjem “Neda Andrić – političarka koja je obilježila suvremenu Rijeku”, a u kasnijoj raspravi pridružit će mu se Mirela Holy, Kristina Posilović i Katarina Mikulić. Moderaciju će voditi Elvira Marinković Škomrlj.

Srdačno bih Vas zamolila da ovu vijest podijelite na Vašim mrežnim i društvenim stranicama.

Danas
      17. listopada 2017.

AWS Adria 2017 konferencija

AWS partneri Coadria, Hexis i NVTEH u suorganizaciji s AWS-om pozivaju Vas da sudjelujete na prvoj Amazon Web Service (AWS) konferenciji u Hrvatskoj – AWS Adria 2017, 27. i 28. listopada u Opatiji i Rijeci.
      16. listopada 2017.

Meni od 16. do 20. listopada 2017.
      13. listopada 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva TDR d.o.o. iz Rovinja i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.