27. veljače 2023.

UniSport Stars nagrade

Albert Sirotich, student Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci dobitnik je Nagrade Hrvatskog akademskog sportskog saveza.

Profesorica tjelesne i zdravstvene kulture na Fakultetu zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci trenerica paraplivanja Jasna Lulić Drenjak i paraplivač Albert Sirotich, student Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci dobili su Nagrade Hrvatskog akademskog sportskog saveza, krovne organizacije hrvatskog sveučilišnog sporta, koja promiče i skrbi o sportu na visokim učilištima te ga predstavlja u međunarodnim okvirima.

Albert Sirotich proglašen je najboljim sportašem u kategoriji pojedinca sportaša, te je primio posebnu nagradu u muškoj kategoriji za sportaše s invaliditetom. Čestitamo!

UniSport Stars nagrade Jasni Lulić Drenjak i Albertu Sirotichu | UNIRI