6. prosinca 2017.

Uvodna radionica za znanstvenike i studente: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“

Centar za napredno računanje i modeliranje održat će uvodnu radionicu pod nazivom: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“ dana 19. prosinca 2017. godine u zgradi Sveučilišnih odjela na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Centar za napredno računanje i modeliranje održat će uvodnu radionicu pod nazivom „Implementacija superračunalnoga sustava Bura u istraživanju i znanosti“.

Radionica je dio Interreg InnoHPC EU projekta čiji je cilj između ostalog učiniti superračunalnu infrastrukturu dostupnijom znanstvenicima i studentima, kako bi se šira grupa upoznala s načinom i mogućnostima korištenja superračunalnog sustava Bura. Ovom radionicom znanstvenici i studenti, zainteresirani sudionici saznat će načine korištenja superračunala kao sredstva za razvoj znanosti i istraživanja.

Radionica će se održati 19. prosinca 2017. godine u zgradi Sveučilišnih odjela na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Zainteresirani znanstvenici i studenti zamoljeni su da se registriraju za sudjelovanje na radionici. Registraciju je moguće obaviti ispunjavanjem prijavnog obrasca na web stranici Centra (http://cnrm.uniri.hr/radionica-bura/) ili na email na adresu centra cnrm@uniri.hr .Zbog ograničenog broja radnih mjesta i potrebe rezervacije adekvatne prostorije molimo Vas da registraciju obavite u što skorije vrijeme.

Pod sljedećem linkom nalazi se više informacija o samoj radionici.

Jučer

Meni od 11. do 15. prosinca 2017.

Prosinac 2017
      7. prosinca 2017.

Međunarodni dan ljudskih prava

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana ljudskih prava, Udruga „Universitas“ u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci organizira okrugli stol na temu ljudskih prava u Republici Hrvatskoj u ponedjeljak, 11. prosinca 2017. u 17.00 sati u vijećnici Grada Rijeke.

6. prosinca 2017.

4. prosinca 2017.

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)

4. prosinca 2017.

Meni od 4. do 8. prosinca 2017.

1. prosinca 2017.

Potpisan ugovor o suradnji s tvrtkom Rimac automobili

Dana 01.12.2017. Dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić i predstanik tvrtke Rimac automobili Aco Momčilović, potpisali su Ugovor o suradnji koji omogućuje zajedničkog prijavljivanje znanstvenoistraživačkih projekata te suradnju na istraživanju i stručnom usavršavanju studenata.