19. listopada 2023.

YUFE Student Journey

YUFE mreža, koja okuplja 10 europskih sveučilišta, studentima pruža jedinstvenu priliku za stjecanje novih iskustava kroz Student Journey program. Prijave su otvorene do 3. studenog 2023.

YUFE Student Journey program nudi:

•             Online kolegije

•             Erasmus+ mobilnost

•             Učenje jezika

•             Stručno usavršavanje i volontiranje

Kako Se prijaviti?

Prijave za upis u YUFE Student Journey program primaju se putem YUFE virtualnog kampusa do 3. studenog 2023..

Ako ste upisani na najmanje 2. godinu prijediplomskog studija i koristite engleski jezik na razini B2, ispunjavate osnovne uvjete za prijavu.

YUFE Open Day: Upoznajte se s mogućnostima

Pozivamo vas i da se prijavite na YUFE Open Day, online događaj na kojem ćete moći saznati više o prilikama koje YUFE nudi svojim studentima. Na ovom događaju, kolege s partnerskih sveučilišta predstavit će raznolike programe i iskustva dosadašnjih studenata. Imat ćete priliku postaviti pitanja putem chata i/ili u videopozivima te razgovarati s predstavnicima sveučilišta koja vas interesiraju.

Datum i vrijeme YUFE Open Day-a:

• 30. listopada 2023., 11:00 - 13:00 (PRIJAVA)

Više informacija o YUFE Student Journey programu možete pronaći na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci i YUFE mreže. Imate li pitanja i/ili nedoumica, molimo vas da pažljivo pročitate najčešće postavljena pitanja (FAQ), a u slučaju da su vam potrebne dodatne informacije, objašnjenja ili upute slobodno se javite na: admission.yufe@uniri.hr.