3. travnja 2024.

Završen ciklus radionica „Misli kao poduzetnik“ na Tehničkom fakultetu

U moru inovativnih ideja, nagrade za najbolji poduzetnički koncept osvojili su Nikolina Rodin i Jakov Tomasić (nagrada organizatora) za koncept MojSolfeggio.hr, Karlo Veršić (nagrada Tehničkog fakulteta) za koncept RefereeForge te Dominik Krpan (nagrada Studentskog zbora) za projekt CROSemiconductor.

Tijekom ožujka, Tehnički fakultet bio je domaćin edukativnog programa pod nazivom „Misli kao poduzetnik“ u organizaciji Step Ri.

Ovaj niz radionica, usmjeren na poticanje poduzetničkog duha i razvoj poslovnih vještina među studentima, zaključen je danas DEMO danom, gdje su polaznici radionice imali priliku prezentirati projekte na kojima su radili tijekom mjeseca.

Događaj je poslužio kao izvanredna prilika da studenti i studentice pokažu svoje inovativne ideje pred odabranim žirijem u sastavu organizatora radionice, profesora Tehničkog fakulteta te članova Studentskog zbora.

Za najuspješnije ideje osigurane su tri nagrade – jedna od strane Fakulteta, jedna od strane studenata, a jedna u ime organizatora.

U moru inovativnih ideja, nagrade za najbolji poduzetnički koncept osvojili su Nikolina Rodin i Jakov Tomasić (nagrada organizatora) za koncept MojSolfeggio.hr, Karlo Veršić (nagrada Tehničkog fakulteta) za koncept RefereeForge te Dominik Krpan (nagrada Studentskog zbora) za koncept CROSemiconductor; čiji su projekti impresionirali žiri svojom originalnošću i potencijalom za realizaciju u poslovnom svijetu.

Čestitamo!

mkp1.jpg