2. veljače 2021.

Ćakula s CROZ-ovim data inženjerima

Prvi je takav događaj bila Ćakula s CROZ-ovim developerima, a sada je vrijeme za Ćakulu s CROZ-ovim data inženjerima koja će se održati 11. veljače od 16 do 17 sati.

Kako se najbolje pripremiti za svijet rada? Što poslodavci traže od budućih zaposlenika? Kako izgleda selekcijski proces za studentsku praksu ili posao? Koje su tehnologije najčešće korištene u praksi? To su neka od pitanja koja kopkaju studente, a informacije najčešće traže na job fair eventima.

Zato je CROZ odlučio pojačati takve aktivnosti za studente i iskoristiti popularizaciju online događanja u doba korone. Tako su nastale Ćakule s CROZ-ovcima – niz online druženja sa studentima i zaposlenicima CROZ-a. Ideja je da u sat vremena ugodnog i opuštenog Zoom druženja CROZ-ovci iz različitih timova odgovaraju na pitanja studenata kako bi lakše došli do informacija o aktualnim tehnologijama, primjeni znanja stečenih na faksu u budućem radu, selekcijskom procesu i kompetencijama koje poslodavci traže, standardima u radu, ali i o svemu ostalome što ih muči i kopka.

Prvi je takav događaj bila Ćakula s CROZ-ovim developerima, a sada je vrijeme za Ćakulu s CROZ-ovim data inženjerima koja će se održati 11. veljače od 16 do 17 sati. Za prijavu je potrebno ispuniti par podataka na linku i tako bookirati sat vremena opuštene, ali vrlo informativne ćakule s Marijom Pezić i Ivanom Dundovićem, CROZ-ovim data inženjerima koji će odgovarati na pitanja o:

• Data inženjerstvu
  • Data vizualizaciji
  • Tehnologijama kao što su DataStage, Toad, DBeaver, Hadoop, Cognos
  • Studentskim praksama i selekcijskom procesu za prakse/posao
  • Radu u timovima na ogromnim projektima
  • Svakodnevici CROZ-a

U pripremi su još Ćakule s poslovnim analitičarima, sistem inženjerima, UX/UI dizajnerima/front-end developerima i HR-ušama. Sve informacije o nadolazećim Ćakulama, kao i ostalim aktivnostima, mogu se pronaći na društvenim mrežama: CROZ FacebookCROZ Instagram, CROZ LinkedIn a više o studentskim praksama u CROZ-u na: ljetniakcelerator.croz.net.

Prijave za Ćakulu s developerima traju do srijede, 10. veljače do kraja dana.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Tehnički fakultet u Rijeci i Faculty of Computer Science and IT, Universiteti Metropolitan Tirana sklopili su 02. svibnja 2024. Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

9. svibnja 2024.

Održan 7. sajam poslova Job.fair 2024.

Sajam je iznova izazvao veliki interes među studentskom populacijom.

9. svibnja 2024.

Završni skup bilateralne inicijative CRECI (EEA Grants)

Završni skupovi omogućili su povezivanje znanstvenih ustanova s predstavnicima lokalnih zajednica, udruga, organizacija i firmi koje djeluju u području obnovljivih izvora energije kao i povezivanje istih s norveškim partnerima .

OBAVIJEST O ISHODU NATJEČAJNOG POSTUPKA

OBAVIJEST O ISHODU NATJEČAJNOG POSTUPKA

6. svibnja 2024.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Tehnički fakultet poziva na akciju dobrovoljnog darivanja krvi koja će se održati u srijedu, 15. svibnja 2024., od 8 do 13 sati.

6. svibnja 2024.

Terenska nastava – Končar – Električna vozila, Končar – Institut za elektrotehniku i Končar – Metalne konstrukcije

Dana 24.04.2024. godine, studenti sveučilišnog diplomskog studija strojarstva Tehničkog fakulteta su u sklopu terenske nastave iz predmeta – Trajnost strojeva i konstrukcija posjetili tvrtke: Končar – Električna vozila, Končar – Institut za elektrotehniku i Končar – Metalne konstrukcije iz Zagreba