18. studenoga 2015.

NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa kao zamjena za bolovanje

za zasnivanje radnog odnosa

s jednim službenikom/com na određeno vrijeme s punim radnim vremenom,

na radnom mjestu III. vrste – administrativni tajnik/tajnica,

do povratka s bolovanja zaposlenice koju se mijenja ili do prestanka njenog radnog odnosa.

Uvjeti:

• SSS
  • najmanje 1 godina radnog
  • poznavanje jednog stranog jezika
  • poznavanje rada na osobnom računalu.

Pisanoj prijavi obvezno priložiti:

• životopis
  • dokaz o radnom stažu
  • dokaz o poznavanju stranog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku isprave o školskoj spremi.

Natjecati se mogu kandidati oba spola.

Probni rok iznosi 1 mjesec.

Prijave na natječaj podnose se Tehničkom fakultetu u Rijeci, Vukovarska 58, 51 000 Rijeka, u roku od 8 dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Nakon konačnog odabira kandidata, svi će biti obaviješteni pisanim putem. Dokumentacija se vraća na traženje kandidata.

20. svibnja 2020.

eBUS 2020 – Budućnost ugodnog stanovanja

Deveta po redu SUPEUS-ova cjelodnevna stručna konferencija za studente „BUS 2020 – Budućnost ugodnog stanovanja“ održava se u subotu, 23.5.2020 u 10 sati.

15. svibnja 2020.

Natječaj za međunarodne edukativne programe

Sveučilište u Rijeci objavilo je Natječaj za dodjelu financijske potpore međunarodnim edukativnim programima koji se izvode na Sveučilištu u Rijeci u 2019./2020. i 2020./2021.

15. svibnja 2020.

Uspjeh studenata Tehničkog fakulteta na međunarodnom natjecanju

Studenti Tehničkog fakulteta Brčić i Berković ostvarili značajan uspjeh na međunarodnom natjecanju EUSPEN Talent Programme.

15. svibnja 2020.

Suradnja udruge eSTUDENT i Tehničkog fakulteta

U sklopu udruge eSTUDENT, u četvrtak, 21. svibnja 2020. održat će se predavanje "Razvoj ugradbenih računalnih sustava u automobilskoj industriji "

14. svibnja 2020.

Webinar ISTRAŽIVAČKI PODACI - ŠTONJIMA?

U ponedjeljak 1. lipnja od 10:00 do 11:30 sati održat će se webinar namijenjen istraživačima, studentima poslijediplomskih i doktorskih studija te knjižničarima, a s temom pohrane istraživačkih podataka u sustavu otvorene znanosti.

11. svibnja 2020.

Drugi krug Erasmus Natječaja za mobilnost studenata

Sveučilište u Rijeci će 18. svibnja 2020. raspisati drugi krug Erasmus Natječaja za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka te obavljanja stručne prakse u ljetnom semestru ak. god. 2020./2021. u okviru programa Erasmus.