Zavod za računarstvo

4. studenoga 2021.

Novi termin programa tvrtke Huawei Seeds for the Future 2021

Huawei Technologies poziva zainteresirane studente za prijavu na online program obrazovanja koji će se održati u terminu od 6. do 13. prosinca (prvotno planiran za termin od 8. do 15. studenoga) 2021. godine.

"Seeds for the future" je program koji Huawei Technologies od 2008. godine, u okviru globalne inicijative, nudi najboljim studentima iz raznih zemalja s ciljem pružanja aktivnog i praktičnog iskustva učenja, uvida u istraživanje i razvoj. Program se u pravilu odnosi na studente STEM fakulteta koji su zainteresirani učiti o Kini, Huawei-ju i informacijsko-komunikacijskim tehnologijama (IKT). Uzimajući u obzir globalnu pandemiju uzrokovanu koronavirusom SAR-CoV-2, Huawei je ove godine ponudio online inačicu programa predavanja i demonstraciju 5G tehnologije u prostoru Studentskog centra u Zagrebu, a tijekom 2021. godine očekuje se sudjelovanje preko 1500 studenata iz cijelog svijeta.

Za više informacija posjetite Seeds for the Future stranicu.

Potencijalni kandidati, moraju ispunjavati uvjet prosjek ocjena od 3.0 ili viši te predati:

• Životopis,
  • Prijepis ocjena koji ukazuje na akademsku izvrsnost,
  • Motivacijsko pismo (400 – 600 riječi) i/ili trominutni osobni video.

Prijave studenata primaju se do zaključno 28.11.2021. putem web obrasca na sljedećoj poveznici: https://forms.gle/yqA4ggvPfevA4Nwq5