Zavod za računarstvo

3. prosinca 2019.

Poziv na Computer Society Congress

IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva sve zainteresirane na Computer Society Congress koji će u svojoj drugoj iteraciji pokriti razne teme od razvoja igara do ugradbenih sustava.

Druga iteracija kongresa će se održati na Tehničkom fakultetu od 6. (petak) do 7. (subota) prosinca 2019. u predavaonici P1 u prizemlju. Plan i program se sastoji od nekoliko predavanja i radionica koje bi, osim studentima računarstva, mogle biti zanimljive i široj publici. Bit će pokrivene raznolike teme, neke od kojih su:

• razvoj video igara,
  • razvoj ugradbenih sustava u automobilskoj industriji,
  • osnivanje startup-a,
  • podvodna robotika,
  • blockchain,

... i mnoge druge. O navedenim će područjima predavati stručni ljudi iz raznih firmi među kojima su Cateia Games, ASSECO i CETITEC, a među predavače spadaju i profesori s Tehničkog fakulteta te Fakulteta elektrotehnike i računarstva.

Molimo  sve zainteresirane da se u petak 6.12.2019. registriraju od 9:30 sati na Tehničkom fakultetu kako bi dobili akreditaciju. Registracija i prisustvovanje na kongresu su besplatni. Detaljan plan i program kongresa nalazi se ovdje.

Kongres je otvoren za sve zainteresirane i svi su dobrodošli!