Zavod za računarstvo

21. rujna 2020.

Seeds for the future Sky – online program obrazovanja i obuke tvrtke Huawei

Huawei Technologies poziva zainteresirane studente za prijavu na online program obrazovanja koji će se održati u terminu od 16. do 20. studenoga 2020. godine.

"Seeds for the future Sky" je program koji Huawei Technologies od 2008. godine, u okviru globalne inicijative, nudi najboljim studentima iz raznih zemalja s ciljem pružanja aktivnog i praktičnog iskustva učenja, uvida u istraživanje i razvoj. Program se u pravilu odnosi na studente STEM fakulteta koji su zainteresirani učiti o Kini, Huawei-ju i informacijsko-komunikacijskim tehnologijama (IKT). Uzimajući u obzir globalnu pandemiju uzrokovanu koronavirusom SAR-CoV-2, Huawei je ove godine ponudio online inačicu programa, a tijekom 2020. godine očekuje se sudjelovanje preko 1500 studenata iz cijelog svijeta.

Potencijalni kandidati, studenti, moraju ispunjavati uvjet prosjek ocjena od 3.0 ili viši te predati:

• Životopis,
  • Prijepis ocjena koji ukazuje na akademsku izvrsnost,
  • Motivacijsko pismo i/ili dvominutni osobni video.

Prijave studenata primaju se do zaključno 30.09.2019. putem web obrasca na sljedećoj poveznici: https://forms.gle/yqA4ggvPfevA4Nwq5

Sedam najboljih prijava bit će odabrano temeljem ukupnog dojma koji će uključivati radove koji odražavaju poznavanje osnova IKT-a, zanimanje za IKT, interes za Kinu, entuzijazam za učenje i trenutni prosjek ocjena.