18. siječnja 2018.

Terenska nastava u Sinkrotronskom laboratoriju Elettra u Basovizzi iznad Trsta

Dana 17. siječnja 2018. godine održana je terenska nastava u Sinkrotronskom laboratoriju Elettra u Basovizzi iznad Trsta.

U sklopu kolegija Precizne konstrukcije i tehnologija mikrosustava studenti su 17. siječnja 2018. godine posjetili Sinkrotronski laboratorij Elettra u Basovizzi iznad Trsta.

Uz stručno vodstvo naši studenti su posjetili sinkrotron, te su se upoznali s linijom za proizvodnju mikrostruktura LIGA tehnologijom.

Zahvaljujemo ljubaznom osoblju na utrošenom vremenu i ljubaznom vodstvu!

Sklopljen Sporazum o suradnji

Tehnički fakultet u Rijeci i Faculty of Computer Science and IT, Universiteti Metropolitan Tirana sklopili su 02. svibnja 2024. Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

9. svibnja 2024.

Održan 7. sajam poslova Job.fair 2024.

Sajam je iznova izazvao veliki interes među studentskom populacijom.

9. svibnja 2024.

Završni skup bilateralne inicijative CRECI (EEA Grants)

Završni skupovi omogućili su povezivanje znanstvenih ustanova s predstavnicima lokalnih zajednica, udruga, organizacija i firmi koje djeluju u području obnovljivih izvora energije kao i povezivanje istih s norveškim partnerima .

OBAVIJEST O ISHODU NATJEČAJNOG POSTUPKA

OBAVIJEST O ISHODU NATJEČAJNOG POSTUPKA

6. svibnja 2024.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Tehnički fakultet poziva na akciju dobrovoljnog darivanja krvi koja će se održati u srijedu, 15. svibnja 2024., od 8 do 13 sati.

6. svibnja 2024.

Terenska nastava – Končar – Električna vozila, Končar – Institut za elektrotehniku i Končar – Metalne konstrukcije

Dana 24.04.2024. godine, studenti sveučilišnog diplomskog studija strojarstva Tehničkog fakulteta su u sklopu terenske nastave iz predmeta – Trajnost strojeva i konstrukcija posjetili tvrtke: Končar – Električna vozila, Končar – Institut za elektrotehniku i Končar – Metalne konstrukcije iz Zagreba