26. siječnja 2018.

Terenska nastava u tvrtki Palfinger Kran - Proizvodnja i nadogradnja

Studenti preddiplomskog stručnog studija strojarstva su dana 24. siječnja 2018. godine odradili terensku nastavu u pogonu tvrtke Palfinger Kran - Proizvodnja i nadogradnja na Kukuljanovu.

Studenti preddiplomskog stručnog studija strojarstva bili su na terenskoj nastavi u tvrtki PK — PALFINGER KRAN d.o.o. na Kukuljanovu 24.01.2018.g. u okviru predmeta Konstruiranje.

Tvrtka PK — PALFINGER KRAN d.o.o. se bavi proizvodnjom kamionskih nadogradnji i u tom smislu uspješno posluje na hrvatskom i svjetskom tržištu već 25 godina.

Tehnički direktor, g. Željko Gortan, dipl. ing. strojarstva proveo je studente kroz sve faze razvoja proizvoda, od zahtjeva naručitelja, kroz konstrukciju do gotovog proizvoda i upoznao ih s izazovima s kojima se susreću sudionici u tome procesu, kao i s mogućim rješenjima konkretnih problema.

Zahvaljujemo se na utrošenom vremenu i trudu!