16. svibnja 2023.

Dodijeljena akademska priznanja najboljim studentima i nastavnicima riječkog Sveučilišta

Na Građevinskom fakultetu u Rijeci, u ponedjeljak, 15. svibnja 2023. održano je prvo događanje u povodu proslave 50. godišnjice Sveučilišta te su dodijeljene nagrade za najbolje studente i nastavnike.

Rektoričinom nagradom za izvrsnost nagrađeno je 20 studenata, a među njima rektorica je proglasila i studenticu generacije, Luciju Žužić, studenticu Tehničkog fakulteta u Rijeci.

Ove godine, po prvi puta dodijeljena su i priznanja najboljim doktorantima, među kojima je Marta Alvir, asistentica na Tehničkom fakultetu u Rijeci.

Nagradu rektorice za studentski stručni/znanstveni/umjetnički rad dobio je Karlo Džafić s Tehničkog fakulteta za projekt humanoidnog robota.

Izvrsni uspjesi Lucije Žužić, Marte Alvir i Karla Džafića stoje na ponos ne samo njih već i cijelog Fakulteta! Čestitamo!

Dodijeljena akademska priznanja najboljim studentima i nastavnicima riječkog Sveučilišta - Novi list