11. svibnja 2022.

Predavanje na temu “Modernizacije Enterprise poslovnih aplikacija”.

održat će se u organizaciji Tehničkog fakulteta, Studentskog zbora i riječke IT tvrtke Login d.o.o., u petak 13.05.2022. s početkom u 11:00 sati u predavaonici P1.

Damir Tabulov-Strelov, razvojni inženjer i voditelj tima R&D programera predstavit će proces od ideje za modernizacijom tvrtkinog ERP sustava, preko organizacije tima, sve do razvoja i komercijalizacije nove, in-house razvijene platforme za web i mobilne aplikacije.

Predavač će kroz primjere iz osobnog iskustva, temom obuhvatiti organizacijske i tehničke aspekte IT firme u procesu razvoja, testiranja i primjene nove platforme, s ciljem poticanja studenata i članova alumni kluba na promišljanje o njihovoj specijalizaciji u pojedinim područjima kao i o njihovom sudjelovanju u istoj i sličnim inicijativama.

Ključna područja predavanja:

• Modernizacija Enterprise aplikacija
  • Razvoj, organizacija  i edukacija IT timova
  • Faze razvoja i alati
  • Proof of Concept projekti i komercijalizacija
  • Poziv studentima i članovima alumni kluba na suradnju kroz praksu, mentorstvo i zapošljavanje

O predavaču:

Damir Tabulov-Strelov je razvojni inženjer koji iza sebe ima brojne projekte, od razvoja softvera za časopis “Magnum”, preko aplikacije za funkcijske grafove "Grafer” do "Urban Jungle" / "Urban Jungle:Autoškola" aplikacija/igara za simulaciju 3D gradskih vožnji.

Svoj profesionalni put nastavio je u tvrtki Login d.o.o. gdje proteklih 13 godina, u ulozi razvojnog inženjera i člana uprave, aktivno sudjeluje u brojnim projektima digitalizacije poslovanja velikih tvrtki iz retail sektora kao što su Plodine, Konzum, Intersport i Mercator.

U praksi koristi različite alate i programske jezike, a trenutno vodi mladi tim za razvoj najnovije platforme za izradu poslovnih aplikacija tvrtke Login d.o.o.

Programski jezici i vještine: Java, SQL, Android, ML, Oracle, MySQL, PHP, Computer Graphics, DirectX , Delphi