3. veljače 2022.

Pripreme za državnu maturu

Besplatne pripreme za državnu maturu, matematika A razina, za sve maturante kojima su studiji Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor.

Kako izgledaju pripreme?

Kako bi maturantima, budućim studentima, koji žele u ak. god. 2022./2023. upisati Tehnički fakultet u Rijeci, omogućili uspješno polaganje mature i uspješno studiranje na RITEH-u, i ove godine organiziramo besplatne pripreme za ispit A razine državne mature iz matematike.

Nastavnici koji će voditi pripreme su profesori i asistenti fakulteta.

Program priprema prilagođen je ispitnom katalogu državne mature iz matematike.

Održavanje priprema

Pripreme u trajanju od 40 nastavnih sati održavat će se subotom od 9:00 do 12:00h počevši od 12. ožujka 2022.

Nastava će se izvoditi u hibridnom obliku, dio će polaznika biti u učionici, a dio će pripreme pratiti putem alata za držanje udaljenih predavanja koji omogućuje svim polaznicima aktivno sudjelovanje u nastavi.

Tko se može prijaviti?

Svi maturanti kojima je neki od studijskih programa Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor na listi željenih studija mogu se prijaviti za besplatne pripreme. Prijave traju do 4. ožujka 2022. Broj mjesta je ograničen i popunjava se redom prijave. Nakon isteka roka za prijavu, kandidati koji ispunjavaju uvjet za pohađanje priprema (Tehnički fakultet prvi ili drugi izbor) primit će obavijest putem elektroničke pošte o uspješnosti prijave.

Kako se prijaviti?

Putem poveznice https://forms.gle/qGoMSPhAFdanCYxv5 ili QR koda

qr.jpg

pristupiti obrascu u koji treba unijeti osnovne podatke: ime i prezime, škola, prijavljeni studijski program (brodogradnja, elektrotehnika, računarstvo ili strojarstvo), adresu elektroničke pošte te željeni način sudjelovanja na pripremama (uživo ili na daljinu).