4. ožujka 2024.

Ri-Comp konferencija 15.3.2024. na Tehničkom fakultetu

Riteh Web Team (RWT) slavi svoju desetu godišnjicu! Ovu obljetnicu odlučili smo prigodno obilježiti organiziranjem prve Ri-Comp konferencije, zakazane za 15. ožujka u prostorijama Tehničkog fakulteta.

Ova konferencija ima za cilj okupiti stručnjake iz područja web developmenta, dizajna i tehnologije, te nudi jedinstvenu priliku za razmjenu iskustava i povezivanje s vodećim stručnjacima u industriji.

Ističemo dva glavna govornika: Dina Ilića iz Microsofta te Damira Arbulu, bivšeg djelatnika Googlea. Oni će nam iz prve ruke prenijeti svoja iskustva rada u najvećim IT kompanijama današnjice! Pored njih, ostali stručnjaci će podijeliti svoje znanje o najnovijim trendovima i tehnologijama u IT industriji. Sudionike očekuje popratna hrana i piće kako bi ugodno mogli pratiti konferenciju.

Ovaj događaj predstavlja izvrsnu priliku za profesionalno usavršavanje i umrežavanje unutar IT industrije. Pozivamo sve zainteresirane - studente, profesore, IT stručnjake, poduzetnike i sve ostale koji nalaze ovo područje zanimljivim! Više informacija potražite na našoj web stranici, a budući da je broj sudionika ograničen, požurite s prijavama! Posjetite https://www.ri-comp.com/ kako biste osigurali svoje mjesto!