20. studenoga 2023.

RITEH na Sajmovima karijera u Poreču i Pazinu

Tehnički fakultet u Rijeci dana 15. i 17. studenog 2023. sudjelovao je na Sajmovima karijera u Poreču i Pazinu.

U organizaciji Srednje škole Mate Balote Poreč, Turističko ugostiteljske škole Antona Štifanića Poreč, Grada Poreča i Kluba za mlade Poreč, u srijedu 15. studenog u sportskoj dvorani Žatika održan je Sajam karijera. Manifestacija je namijenjena maturantima s područja Poreštine i cijele Istre, s ciljem njihovog informiranja o mogućnostima nastavka školovanja na visokoškolskim učilištima u Republici Hrvatskoj, Sloveniji i Italiji. Učenicima se predstavilo više od 40 izlagača, a studijske programe Tehničkog fakulteta predstavili su asist. Karlo Jakac i v. asist. dr. sc. Matej Gljušćić.

U petak 17. studenog održan je još jedan Sajam fakulteta u organizaciji Pazinskog kolegija – klasične gimnazije Pazin s pravom javnosti. Studijske programe Tehničkog fakulteta učenicima Pazinskog kolegija predstavio je doc. dr. sc. Matej Fonović.

Slika 2_Pazin.jpg